ליבת מערכת החינוך היא עובדי ההוראה. כדיי לייצר מערכת איכותית המשתפרת בהתמדה, עלינו להשקיע בעובדי ההוראה בהקשר האישי והמקצועי. 

מרכז פסג"ה קריית מוצקין נושא באחריות כוללת להתפתחותם ולקידומם המקצועי של עובדי הוראה באזור הקריות, נשר, מ.א זבולון ורכסים. הפיתוח המקצועי נעשה לכל אורך שנות הקריירה המקצועית (L.L.L) על פי תחומי דעת, נושאי רוחב ותפקיד ארגוני-מערכתי במגוון מסגרות למידה. 

תפקידו של מרכז הפסג"ה הוא לייצר מרחבים המאפשרים התפתחות מקצועית מיטבית, הן לעובד ההוראה כפרט והן לבית הספר כארגון. הערך המוסף הייחודי שלנו: 

  • בעלי ידע פרקטי בניהול, בפיתוח ובהובלת תהליכי התפתחות מקצועית.
  • הכרות מעמיקה והתבוננות מערכתית ומתעדכנת עם השדה.
  • שותפים אקטיביים בהבניית המרחבים לתהליכי ההתפתחות והלמידה. 

המרכז נותן מענה פדגוגי איכותי בהלימה לצורכי השטח ובהם: מוסדות החינוך, דגשי הרשויות המקומיות, קדימויות המחוז והדגלים החינוכיים של משרד החינוך תוך תיאום בין כל הגורמים, ואיגום מרבי של כל המשאבים.

החזון שלנו

מרכז פסג"ה קריית מוצקין הוא ארגון פדגוגי איכותי, המהווה מרחב של שותפויות ומתחמה במינוף הפיתוח המקצועי של עובדי הוראה. למרכז תפיסה רב-ממדית מבוססת הערכה, התורמת להתפתחות של למידה משמעותית בסביבת הוראה חדשנית ומקיימת. 
 

במרכז שמים דגש על: 

קידום מקצועי יישומי ואישי, פיתוח מנהיגות חינוכית, בחירה וגמישות, חקר הפרקטיקה, חשיבה רפלקטיבית, קידום תפקודי לומד, העצמה התחדשות וצמיחה. 
כל זאת באמצעות למידת עמיתים, קהילות לומדות, למידה מקוונת, למידה התנסותית ולמידה שיתופית.

כתובת: מרכז פסג"ה רחוב שפרינצק 13 קרית מוצקין
טלפון: 04-8732846
פקס: 04-8732846
מען למכתבים: ת"ד 14 עיריית קריית מוצקין
דוא"ל :  [email protected]
כתובת אתר האינטרנט של מרכז הפסג"ה